Pobierz aplikację „Odetchnij Spokojnie”


Aplikacja „Odetchnij Spokojnie” to partner w walce z astmą i alergią oraz kompendium wiedzy związanej ze wstrząsem anafilaktycznym.

Co warto wiedzieć o aplikacji „Odetchnij Spokojnie”:

telDashboard – codzienne przydatne informacje o astmie i alergii, aktualne komunikaty pyleń dla wybranego regionu.

Dziennik objawów – notuj objawy i wpisuj komentarze. Systematyczne uzupełnianie Dziennika Objawów ułatwi obserwację przebiegu alergii i prawidłową diagnozę lekarską.

Mapa pyleń – to specjalnie opracowana mapa, dzięki której można sprawdzić stężenie alergenów w wybranych regionach Polski. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na mapie w wybrany rejon kraju.

Baza placówek – lokalizator placówek medycznych w najbliższej okolicy z funkcją połączenia telefonicznego z wybranym punktem.

Wstrząs anafilaktyczny – najważniejsze informacje oraz porady dotyczące wstrząsu anafilaktycznego.

Powiadom bliskich – funkcja „powiadom bliskich” umożliwia w razie wstrząsu natychmiastowe połączenie się z europejskim numerem alarmowym bądź z wcześniej wybraną osobą.

Karta Objawów – zarejestrowanie się i zalogowanie pozwala na drukowanie Karty Objawów za pośrednictwem serwisu www.odetchnijspokojnie.pl. Kartę Objawów warto zabrać ze sobą na wizytę u specjalisty, aby ułatwić prawidłową diagnozę.

Pobierz

   320px-Available_on_the_App_Store_(black)